HAKKIMIZDA

SETTIMBER 

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, orman ürünleri alanındaki tecrübesi ve pazarlama ağındaki gücünün desteği ile bugüne kadar yurt dışından ithal ettiği ahşap ürünleri, Türkiye piyasasına ilk sunan ve bilinirliğini sağlayan firmalardan bir tanesidir. Türkiye’nin tüm bölgelerine toptan ve perakende olarak satış gerçekleştirmektedir.

Sürdürülebilir gelişim ve istikrarlı bir büyüme hedefi doğrultusunda Kadant, Dıeffenbacher, Steinman ve konularında yetkin Türk ve yabancı firmalar ile çözüm ortaklığı yapılmaktadır.

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu olarak ağaç ürünleri ve üretimi konusundaki uzmanlığımızı arge çalışmaları ile birleştirerek araştırmalarımıza devam etmekte olup, kapasite artırımı ve yeni yatırımlar konusunda çalışmalarımız devam etmektedir.

Settimber Kereste, Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu bünyesinde üretim yaparak, ülkemizde istihdam sağlayacağı gibi Türkiye'deki birçok sektöre de ekonomik anlamada katkıda bulunmaktadır. Gerek yurtiçi gerek yurtdışı pazarlarına satış hedefi besleyen firmamız, Kanada, Avrupa ve yerli makina teçhizatları ile Avrupa standartlarında üretim sağlamaktadır.

Information

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iste, assumenda officiis saepe eaque ullam nihil voluptatem, est eveniet neque quis, sequi officia sint non sunt. Incidunt rem harum excepturi? Magnam. Lorem

ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iste, assumenda officiis saepe